Bilgi Almak İçin
+90 (534) 525 50 40

Aydın Nazilli Kız Yurtları ’nda Bir Numara!

nazilli kız yurdu

Nazilli Kız Yurtları her zaman sizinle. Bu belirsizlik dönemlerinde okulun ne olacağını dert etmemizin yanında bir de yurtları dert etmeye başladık. Bu ardı arkası kesilmeyen düşüncelerimizin sonucunda artık güzel haberler almaya başladık ve okulların açılacağı bilgisiyle karşılaşıyoruz. Bununla birlikte de sizleri Aydın Nazilli Sim Kız Yurduna bekliyoruz. Klişe cümlelerden uzak durmak istiyoruz fakat biz gerçekten aile gibi olacağımıza eminiz.

Aydın Nazilli Sim Kız Yurdunda Sağlıklı Bir Dönem Geçirin!

Gelişen teknolojinin yanında, sağlanacak olan sosyal mesafe kurallarıyla birlikte hijyenik yemekler sayesinde sizlerin kafasının tamamen güvende olmasını ve korona virüse dair yurdumuzla ilgili en ufak bir şüpheye sahip olmanızı istemiyoruz. Bu yüzden oldukça fazla önlem alarak bu durumun üstesinden geldik diyebiliriz. Nazilli’de kız yurdu arıyorsanız ve günümüz ekonomik şartlarını düşündüğümüzde, fazla açılmak istemiyorsanız fakat bunun yanında güzel de bir hizmet almak istiyorsanız sanırım Nazilli Sim Kız Yurdundan başka alternatifiniz olmayacak. Sümer Kampüsüne 30 mt mesafemiz olduğunu söylemiyoruz bile…

nazilli kız yurdu harita

(Resme ya da bu yazıya tıklayarak haritaya ulaşabilirsin.)

Nazilli Kız Yurtları Mesafe Tanımıyor!

İster çarşıya 5 dk’da gidin, ister kampüse 2 dk’da gidin. İsterseniz servisimizden faydalanarak İsabeyli Kampüsüne çok kısa sürede gidin. Bunların yanında, okulda vakit geçireceksiniz tamam da, yurtta da vakit geçireceğinizi düşünerek sizler için Ücretsiz Netflix ve Youtube Premium hizmeti oluşturduk. Bu sayede tüm Filmlerinizi, Dizilerinizi reklamsız ve En yüksek kalitede izleyebileceksiniz. E tabii ki internetimiz de gayet hızlı!

ortak kullanım alanları

Nazilli Kız Yurtları fırsatları Kyk Yurtlarına Taş Çıkarır Vaziyette!

Yemek konusunda yukarıda da dediğimiz gibi herhangi bir derdiniz olmasın, yurdumuzun yemekleri dışında gece geç saatlerde karnınız acıkırsa kullanıma açtığımız hobi mutfağı sayesinde kendinize enfes yemekler hazırlayabilirsiniz. Farklı tarifleriniz varsa duymak isteriz 🙂

nazilli kız yurdu odalar

(Tüm Fotoğrafları Görmek için Resme Ya da Bu Yazıya Tıklayabilirsiniz.)

Nazilli Sim Kız Yurdu Kadın Haklarını Koruyor!

Başarılı kadınlarımız için özgür bir kafa yapısına sahip olmamız gerekiyor. Bu sebeple dışarı giriş çıkış saatlerinin esnekliğini aileniz ve siz belirliyorsunuz. 7/24 güvenlikle birlikte içeriye girdiğiniz an dışarıyı dert etmenize gerek kalmıyor. Bizim için en önemli şey sizin güvenliğiniz.  Güvenliğinizi sağladığımız kadar sizin formda kalmanızı da sağlayacak spor salonu hizmetimiz bulunuyor. 🙂 Tabii ki tüm hizmetlerimiz ücretsiz. Az daha söylemeyi unutuyorduk. Playstation oyun konsolumuz da var. tahmin ediyoruz ki aranızda konsol oyunlarına bayılan çok kişi var. Merak etmeyin hepsini doya doya oynayabilirsiniz. Hatta kendi aranızda turnuva bile düzenleyebilirsiniz, izlemekten memnuniyet duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir